Lovni uredRazdoblje
14.4.1995.
26.2.1999.
26.2.1999.
16.5.2003.
16.5.2003.
18.5.2007.
18.5.2007.
17.6.2011.
17.06.2011.
29.08.2015.
BujeEcio LegovićFranjo Pavliček
Predsjednik
Valter Benčić
BuzetAldo Rabak
Predsjednik
Aldo RabakMedica Milovan
Predsjednik
Vratović Ivan
LabinRino MartinčićMilan UdovičićGobo Roberto
PazinAnđelo VodopijaVlahović Željko
zamjenik predsjednika
Vlahović Željko
Predsjednik
PorečBruno VežnaverElvin FerenacRitoša Nino
PulaEgli BuždonMilan Rajko, Bruno CelijaDean Vitasović
Predsjednik
Rojnić Vladimir
RovinjMario SošićFranko UdovičićEduar VidulinSironić GracianoDujmović Darko
Aktualni Stegovni sud