Razdoblje
14. travnja 1995.
26. veljače 1999.
26. veljače 1999.
16. svibnja 2003.
Egidio MaraspredsjednikPorečEgidio MaraspredsjednikPoreč
Ivan VratovićčlanBuzetDean VitasovićčlanPula
Eduard DagostinčlanPazinRajko ArdalićčlanPazin
Rino ČernacčlanBujeDean VitasovićčlanPula
Marijan MilevojčlanLabinKonstituirano i izabrani predsjednici 05.06.2007. u Poreču
Mario MirkovićčlanPula
Anto MarićčlanRovinj
Razdoblje
16. svibnja 2003.
18. svibnja 2007.
18. svibnja.2007.
17. lipnja 2011.
Rajko ArdalićpredsjednikPazinRino Černac
Valter Benčić
od 29.06.2009.
predsjednik/članBuje
Bruno ŠumberacčlanLabinSnježan PahovićčlanPoreč
Franko CattunarčlanBujeĐordano Erman
predsjednik od 29.06.2009.
član/predsjednikRovinj
Konstituirano i izabrani predsjednici 05.06.2007. u Poreču

Razdoblje
17. lipnja 2011.
29. kolovoza 2015.
Marino BanovićčlanBuje
Snježan PahovićčlanPoreč
Đordano ErmanpredsjednikRovinj