Stegovni sud - povijesni pregled

Lovni ured Razdoblje
14.4.1995.
26.2.1999.
26.2.1999.
16.5.2003.
16.5.2003.
18.5.2007.
18.5.2007.
17.6.2011.
17.06.2011.
29.08.2015.
Buje Ecio Legović Franjo Pavliček
Predsjednik
Valter Benčić
Buzet Aldo Rabak
Predsjednik
Aldo Rabak Medica Milovan
Predsjednik
Vratović Ivan
Labin Rino Martinčić Milan Udovičić Gobo Roberto
Pazin Anđelo Vodopija Vlahović Željko
zamjenik predsjednika
Vlahović Željko
Predsjednik
Poreč Bruno Vežnaver Elvin Ferenac Ritoša Nino
Pula Egli Buždon Milan Rajko, Bruno Celija Dean Vitasović
Predsjednik
Rojnić Vladimir
Rovinj Mario Sošić Franko Udovičić Eduar Vidulin Sironić Graciano Dujmović Darko

Aktualni Stegovni sud

izrada: {webis}