Nadzorni odbor

Razdoblje
14. travnja 1995.
26. veljače 1999.
26. veljače 1999.
16. svibnja 2003.
Egidio Maras predsjednik Poreč Egidio Maras predsjednik Poreč
Ivan Vratović član Buzet Dean Vitasović član Pula
Eduard Dagostin član Pazin Rajko Ardalić član Pazin
Rino Černac član Buje Dean Vitasović član Pula
Marijan Milevoj član Labin Konstituirano i izabrani predsjednici 05.06.2007. u Poreču
Mario Mirković član Pula
Anto Marić član Rovinj
Razdoblje
16. svibnja 2003.
18. svibnja 2007.
18. svibnja.2007.
17. lipnja 2011.
Rajko Ardalić predsjednik Pazin Rino Černac
Valter Benčić
od 29.06.2009.
predsjednik/član Buje
Bruno Šumberac član Labin Snježan Pahović član Poreč
Franko Cattunar član Buje Đordano Erman
predsjednik od 29.06.2009.
član/predsjednik Rovinj
Konstituirano i izabrani predsjednici 05.06.2007. u Poreču
Razdoblje
17. lipnja 2011.
29. kolovoza 2015.
Marino Banović član Buje
Snježan Pahović član Poreč
Đordano Erman predsjednik Rovinj

Aktualni Nadzorni odbor

izrada: {webis}