Izvršni odbor - povijesni pregled

Svi članovi Izvršnog i Nadzornog odbora od osnivanja LSIŽ s Milanom Antolovićem, pročelnikom odjela za poljoprivredu i predstavnicima PU Istarske Cestar Dragutinom, načelnikom PU, Jakupović Emirom i Belušić Robertom

Lovni ured Razdoblje
14.04.1995.
26.02.1999. 
26.02.1999.
16.05.2003. 
16.05.2003.
18.05.2007. 
18.05.2007.
17.06.2011. 
17.06.2011.
29.08.2015.
Poreč Ivan SLADONJA Predsjednik
Graciano PREKALJ
Predsjednik
Graciano PREKALJ
Predsjednik
Graciano PREKALJ
Predsjednik
Graciano PREKALJ
zamjenik Anton Pilat zamjenik Nedeljko Radovčić zamjenik Nedeljko Radovčić zamjenik Feručo Radić zamjenik Julian Starčić
Pula Predsjednik
Viliam BELAC
     
Petar DRAGEŠIĆ Viliam BELAC Bruno CELIJA Bruno CELIJA Davor PERUŠKO
zamjenik Romano Brgić zamjenik Lučano Šegota zamjenik Romano Brgić zamjenik Romano Brgić zamjenik Oriano Poljak
Labin Mladen BELUŠIĆ
dopredsjednik
Mladen BELUŠIĆ Mladen BELUŠIĆ
od 1.5.2005.
Lino SERGO
Lino SERGO Lino SERGO
zamjenik Milan Udovičić zamjenik Eđidio Žigant zamjenik Lino Sergo zamjenik Damir Vlačić zamjenik Damir Vlačić
Pazin Nevio ĆUS Žarko BENČIĆ Žarko BENČIĆ Efrem MOČIBOB Marijan BROZAN
zamjenik Anđelo Vodopija zamjenik Efrem Močibob zamjenik Efrem Močibob zamjenik Marijan Brozan zamjenik Goran Hrvatin
Buzet Bruno COTIĆ Aldo RABAK Neven MIKAC Neven MIKAC
od 03.07.2010.
Ivan VRATOVIĆ
Aldo ZORNADA
zamjenik Aldo Rabak zamjenik Ivan Klarić zamjenik Emil Rušnjak zamjenik Medica Milovan zamjenik Branko Golojka
Buje Franjo PAVLIČEK Fulvio TITONEL
dopredsjednik
Rino ČERNAC Marino BANOVIĆ Valter BENČIĆ
zamjenik Josip Baldaš zamjenik Rino Černac zamjenik Marino Banović zamjenik Valter Benčić zamjenik Bruno Zugan
Rovinj Ivan POKRAJAC Aurelio FOLO Franko UDOVIČIĆ
dopredsjednik
Franko UDOVIČIĆ
dopredsjednik
Franko UDOVIČIĆ
zamjenik Aurelio Folo zamjenik Eduar Vidulin zamjenik Graciano Sironić zamjenik Graciano Sironić zamjenik Graciano Sironić
Dušan Uljančić, tajnik 1.12.1995. - 30.5.2005.
Mladen Belušić, tajnik 1.5.2005. -
izrada: {webis}