Članovi Skupštine Hrvatskog lovačkog saveza - povijesni pregled

Razdoblje
14. travnja 1995.
26. veljače 1999.
26. veljače 1999.
16. svibnja 2003.
16. svibnja 2003.
18. svibnja 2007.
18. svibnja 2007.
17. lipnja 2011.
Ivan Sladonja Graciano Prekalj Graciano Prekalj Graciano Prekalj
Vilim Belac Vilim Belac Mladen Belušić (do 14.6.2006.)
Bruno Celija (od 14.6.2006.)
Franko Udovičić
Mladen Belušić Mladen Belušić Žarko Benčić Bruno Celija

Aktualni članovi Skupštine HLS-a

izrada: {webis}